7NsWZw

7NsWZw

Dôvera, bezpečnosť a poistenie

V onselo ste vy naši zákazníci našou hlavnou prioritou a vaša bezpečnosť je naším jediným záujmom. Takže vždy, keď si zarezervujete jazdu, službu alebo dodávku, zabezpečíme, aby ste vždy získali bezpečný zážitok!

ako? Máme dôkladne overené profily všetkých poskytovateľov služieb, aby sme zaistili, že vaša bezpečnosť bude vždy zachovaná. Avšak v situácii, keď sa môžete cítiť v nebezpečenstve, máme podporný tím, na ktorý sa môžete obrátiť a ten sa postará o zvyšok, alebo môžete priamo zo samotnej aplikácie kontaktovať svoju blízku rodinu či priateľov a informovať ich o situácii.

Pre nás sú pre vás našimi váženými poskytovateľmi služieb a vaša bezpečnosť je najdôležitejšia. Preto sme sa ubezpečili, že keď používate aplikáciu, nebudete posielaní na pracovné miesta do oblastí, ktoré sa môžu zdať nebezpečné alebo majú kriminálnu minulosť.

Tiež po každej dodávke, jazde alebo servise zabezpečíme, aby sme prijali anonymnú spätnú väzbu, aby sme poznali celkovú skúsenosť a v prípade potreby ju zlepšili.

Máme veľmi prísnu poistnú zmluvu, aby sme zaistili, že služby, ktoré dostanete, sú 100% bezpečné. Zabezpečujeme preto, aby sme mali poskytovateľov služieb, ktorí sú dôkladnými profesionálmi a majú svoje vlastné komerčné poistenie automobilov. Týmto spôsobom zaisťujeme, že vaša bezpečnosť a bezpečnosť poskytovateľov služieb tiež zostane nedotknutá.

Odoberajte náš Newsletter

7NsWZw