7NsWZw

7NsWZw

právnej

Keď prevádzkujete onselo pamätajte, že vám (poskytovateľom služieb a zákazníkom) ide o nás a vaša bezpečnosť je tiež vždy na prvom mieste v kontrolnom zozname.

Keď teda budete aplikáciu používať na príjem alebo poskytovanie služieb, nezabudnite, že vaše súkromie je hlboko zakódované v našich génoch. Informácie, ktoré tu nájdete, sú preto ľahko zrozumiteľné, aplikácia sa ľahko používa a vaša bezpečnosť je vždy zaistená.

V prípade, že porušíte nasledujúce, sme zodpovední za to, že vám úplne onselo Po prvé, ak ste obvinení z akejkoľvek trestnej činnosti, v prípade, že vaše dokumenty nebudú schválené, bez ohľadu na dôvod. V prípade, že spôsobíte škodu, hrozí vám pokuta.

Môžete postupovať podľa týchto tipov, aby bola vaša bezpečnosť nedotknutá, získať služby od tých, ktorí majú dobré hodnotenie, informovať nás v situácii, keď sa cítite ohrození, a tak ďalej a tak ďalej. Pamätajte si, že vaša bezpečnosť nie je dôležitá len pre vás a vašich blízkych, ale je pre nás tiež veľmi dôležitá, preto nás v prípade akejkoľvek nevhodnej činnosti, s ktorou sa stretnete, informujte a my sa o to potom postaráme.

onselo bol vytvorený s cieľom zaistiť presnosť a spoľahlivosť služieb poskytovaných na týchto webových stránkach.

Odoberajte náš Newsletter

7NsWZw