7NsWZw

7NsWZw

Ako to funguje

Nájdite najlepších lektorov vo svojom okolí.

Študenti sa môžu spojiť s lektormi v okolí niekoľkými kliknutiami. Aplikácia sprístupnila vzdelávanie pre všetkých. Môžete si vybrať, s kým budete chodiť na hodiny. Umožnite svojim študentom zarezervovať si lekciu pomocou týchto značkových bielych mobilných aplikácií pre iOS/Android

  • Registrácia a prihlásenie Registrácia a prihlásenie sú rýchle. Môžete sa prihlásiť a zaregistrovať pomocou svojho mobilného telefónneho čísla (generované OTP), sociálnych médií (Facebook, Google), odtlačku prsta (pre telefóny s Androidom) alebo Face ID (pre iPhone).
  • Doučovanie kníh Spojte sa s lektormi vo vašej oblasti a povedzte im, s čím potrebujete pomôcť. Do niekoľkých minút budete predstavení lektorom na základe vašich konkrétnych potrieb.
  • Sledovanie v reálnom čase Akonáhle lektor potvrdí rezerváciu a informuje študenta. Študent môže sledovať tútora v reálnom čase a získať odhadovaný čas príchodu.
  • Recenzia a hodnotenie Študenti môžu hodnotiť doučovacie služby, ako aj zanechať spätnú väzbu týkajúcu sa správania študentov, skúseností a celkovej skúsenosti so vzdelávacou platformou.

Stiahnite si aplikáciu

Len niekoľkými kliknutiami sa študenti môžu spojiť s lektormi vo svojej oblasti. Učenie sa vďaka aplikácii stalo dostupnejším. Máte možnosť vybrať si, s kým chcete chodiť na hodiny. Umožnite svojim študentom naplánovať si hodinu pomocou týchto bielo označených mobilných aplikácií pre IOS/Android.

Google Play App Store

Odoberajte náš Newsletter

7NsWZw