7NsWZw

7NsWZw

Ako to funguje

Vitajte v onselo ktorý vám sľubuje veľkorysý rozsah služieb, ako sú doručovanie jázd a ďalšie služby na požiadanie.

S veľmi jednoduchými operáciami si môžete zarezervovať jazdu alebo akúkoľvek službu a objednať doručenie len niekoľkými ťuknutiami na vašom smartfóne alebo zariadení iPhone alebo si ich rezervovať zo svojej webovej stránky a využívať služby na dosah ruky.

Nižšie je vysvetlená základná prevádzka tohto veľkorysého riešenia, aby sme vás podporili, keď si rezervujete alebo objednáte služby, jazdu alebo doručenie a potom máte zaručenú jedinečnú jazdu, doručenie alebo službu.

Všetko, čo musíte urobiť, je zadať onselo , poskytnúť podrobnosti, ktoré zahŕňajú popisovač sociálnych médií, meno, mobilné číslo a e-mailovú adresu, a potom vstúpiť do aplikácie, aby sa vám zobrazila obrazovka so všetkými službami.

Teraz vyberte službu, ktorú potrebujete, a zadajte podrobnosti o svojej polohe. Hneď po vykonaní tohto kroku sa spojíte s poskytovateľmi služieb vo vašom okolí. Teraz si musíte vybrať, akú službu, doručenie alebo jazdu chcete, a potom si službu rezervovať. V priebehu niekoľkých minút si môžete vychutnať službu, jazdu alebo doručenie a ohodnotiť a skontrolovať jazdu, doručenie alebo službu. Je to také jednoduché!

Odoberajte náš Newsletter

7NsWZw