7NsWZw

7NsWZw

Ako to funguje

Aplikácia vám umožňuje vyhľadávať poskytovateľov služieb v blízkych lokalitách na základe služieb, služieb podkategórie, pracovnej histórie, cenových ponúk, hodnotení/recenzií atď. Na základe vašich požiadaviek vás spojí s poskytovateľom služieb a môžete si rezervovať, najať a bezpečne platiť v rámci aplikácie.

 • REGISTRÁCIA A PRIHLÁSENIE Na vyplnenie registračného formulára aplikácie použite svoju e-mailovú adresu, telefónne číslo a účty sociálnych médií, ako sú Facebook, Twitter a Google+. Ak sa chcete prihlásiť, zadajte svoje ID a heslo, ak ste sa do aplikácie už zaregistrovali.
 • REZERVOVAŤ SLUŽBY Máme skvelý dizajn UX/UI a užívateľsky prívetivé vyhľadávanie, ktoré vám umožní rýchlo nájsť a naplánovať doručovateľov vo vašej oblasti. Hotovosť, kreditná karta alebo peňaženka v aplikácii sú všetky prijateľné spôsoby platby.
 • SLEDUJTE POKROK V PRÁCI Po naplánovaní Služby môžete pomocou Aplikácie sledovať jej priebeh.
 • ZAREGISTRUJTE SA A ZÍSKEJTE ŽIVÉ ZMENY Poskytnite poskytovateľovi služieb svoju úprimnú a zmysluplnú spätnú väzbu. Pomáha v procese zlepšovania.

Zaregistrujte sa a staňte sa poskytovateľom služieb

Zjednodušená platforma, ktorá umožňuje odborníkom v oblasti služieb vykonávať širokú škálu služieb na požiadanie. Umožňuje im okamžite začať generovať solídny plat.

Platforma onselo je nabitá funkciami, vďaka ktorým bude pre vás získanie práce hračkou, bez ohľadu na to, aké je vaše povolanie!

Zaregistrujte sa na jazdu

Svoje služby si môžete zarezervovať na cestách niekoľkými kliknutiami a môžete si byť istí, že odborníci na služby vám poskytnú služby vysokej kvality, ktoré očakávate. Podľa toho, ako ste zadali požiadavku, príde servisný odborník načas k vašim dverám. Pred prijatím do zamestnania sú vodiči dobre vyškolení a prechádzajú previerkou na základe ich registra trestov.

Bezpečnosť na cestách

Zarobte toľko peňazí, koľko potrebujete tým, že s nami jazdíte.

 • Zarábajte pekné peniaze

  Nikdy nezabudneme starať sa o našich vodičov. Ovládače spojené s našou aplikáciou dokážu jazdiť čo najviac. Ich peniaze sú uložené na ich účty a môžu ich vyberať každý týždeň.

 • Nastavte si vlastný rozvrh

  Nikdy nevyvíjame tlak na vodičov, aby riadili auto podľa nášho harmonogramu. Sú zadarmo a môžu jazdiť podľa svojho pohodlného rozvrhu. Buďte šéfom svojej práce.

 • bezpečnosť

  Pri používaní najmodernejších technológií sa zameriavame aj na bezpečnosť vodičov. Sú rovnako dôležité ako jazdci. Dávame pozor na vozidlo vodiča pred, medzi a bezprostredne po ceste, aby sme sa uistili, že sú bezpečné.

Stiahnite si aplikáciu

Stiahnite si teraz našu úžasnú aplikáciu a začnite využívať službu bezproblémových jázd. Tu je niekoľko ponúk tejto aplikácie.

 • Sledovanie v reálnom čase
 • Vreckové služby
 • Poistené jazdy
 • Ľahké rezervácie
Google Play App Store

Odoberajte náš Newsletter

7NsWZw