7NsWZw

7NsWZw

O nás

Spoločnosť Intellope, s.r.o. poskytuje komplexné IT outsourcingové a konzultačné služby.

Víziou firmy je dodávať inovatívne a udržateľné IT riešenia, ktoré rýchlo reagujú na nepredvídateľné udalosti, prispievajú k zvyšovaniu kybernetickej bezpečnosti a sociálnej starostlivosti.

Intellope tvoria mladí energickí ľudia s vášňou pre technológie. Je to dynamická a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť s nadšeným, dobre pripraveným a ambicióznym tímom ľudí. Svoje know-how a skúsenosti v IT odvetví zdieľame nielen ako dodávateľ, ale predovšetkým ako spoľahlivý a proaktívny partner. Naši partneri sa na nás môžu spoľahnúť pri prijímaní zložitých rozhodnutí a riešení kritických situácií.

Špecializujeme sa na IT riešenia, firemnú bezpečnosť, správu cloudu a serverov, dodávku a inštaláciu kvalitného hardvéru. Taktiež analyzujeme, navrhujeme, vyvíjame, implementujeme a vyhodnocujeme rôzne systémy na základe potrieb a požiadaviek zákazníkov.

Na základe vlastných osobných skúsenosti, ako aj skúsenosti z oblasti krízového riadenia, prišla spoločnosť Intellope a jej partneri s nápadom, ako nám všetkým pomôcť, aby starostlivosť o blízkych neostala viac len na našich pleciach.

Vytvárame platformu pomoci blízkym doma s názvom onselo. Jej jadrom je mobilná aplikácia, prostredníctvom ktorej budete môcť objednať potrebné produkty či služby pre svojich blízkych, ale i pre seba, od overených lokálnych poskytovateľov.

V spoločnosti Intellope chceme podporovať sociálne inovácie, ktoré zlepšia každodenný život našich blízkych a úroveň asistenčných a sociálnych služieb na európsky / svetový štandard. Chceme podporiť a zvýšiť profit lokálnych producentov, drobných remeselníkov, živnostníkov a farmárov, ktorí sa vôbec alebo len veľmi málo pohybujú v online priestore. Rovnako chceme podporiť miestne obchody, reštaurácie a gastro prevádzky.

V neposlednom rade vítame možnosť spolupracovať na ďalšom rozvoji tejto platformy so všetkými, ktorí chcú pomáhať a prispieť k zvýšeniu životného štandardu v mestách, v mimo mestských oblastiach, na vidieku i v celej našej spoločnosti.

Odoberajte náš Newsletter

7NsWZw