7NsWZw

7NsWZw

Centrum pomoci

Vitajte v Centre pomoci onselo ktoré vám, našim váženým zákazníkom, vodičom / poskytovateľom služieb, ako aj obchodom a reštauráciám pomôže získať podporu v súvislosti so službami, ktoré dostávate alebo ponúkajú z tohto viacúčelového riešenia.

Najprv sa porozprávame o prihlásení. Môžete to urobiť zadaním podrobností o sociálnych médiách alebo poskytnutím podrobností, ako je meno, číslo mobilného telefónu a e-mailová adresa, ktoré vám pomôžu pri vstupe do aplikácie s ľahkosťou.

Ďalej, keď vstúpite do aplikácie, môžete z nej vybrať službu, ktorú potrebujete, poskytnúť podrobné informácie o svojej polohe, rezervovať služby a potom do určitej doby získať službu vo vašej lokalite od našich dôveryhodných poskytovateľov služieb.

Nakoniec vy, to znamená, že naši zákazníci, poskytovatelia služieb / vodiči, reštaurácie / obchody, môžu dať hodnotenie a hodnotenie, čo nám následne pomôže pochopiť vašu celkovú spokojnosť pri používaní tejto aplikácie pre viac služieb.

Takže, poďte, ponorte sa do tejto jedinečnej aplikácie a stiahnite si ju do svojho mobilného telefónu ešte dnes, hneď ako začnete túto aplikáciu používať, môžeme vás ubezpečiť, že budete na nás dlho prilepení. Nie, chváli sa. Použite aplikáciu sami a zistite rozdiel v tom, ako prijímate a ponúkate služby ako celok.

Odoberajte náš Newsletter

7NsWZw